Společně jsme přispěli Hynkovi na nové lůžko

I o letošních Vánocích jsme pomáhali Hynkovi na cestě za normálním životem. Děkujeme, že jste se přidali k naší sbírce na speciální elektrické lůžko.

Vybraná částka: 112 600 Kč
Jste skvělí! Díky vám jsme mohli Hynkovi příspěvek na speciální elektrické lůžko.
Celkem přispělo 446 zákazníků.

Hynka podporujeme už druhým rokem

Letos jsme se rozhodli získat pro Hynka speciální elektrické lůžko. Pusťte si video
a podívejte se na Hynkovo příběh.

Už druhým rokem společně podporujeme malého Hynka v jeho cestě za normálním životem. V loňském roce jsme mu díky vám mohli předat šek na 63.050 Kč. Tyto peníze byly použity na jeho nákladnou rehabilitaci.

Letos jsme se zeptali, co konkrétního by Hynek potřeboval. Odpověď byla velmi rychlá - speciální postel Latera Thema. Jde o elektrické lůžko s laterálním náklonem, které je vhodné pro polohování, prevenci proleženin a pro ošetřovatelství.

Za všechny zaměstnance GoMobil jsme letos přispěli částkou 20 tisíc korun a společně s našimi zákazníky jsme Hynkovi letos poslali 112 600 Kč. Děkujeme, že jste k nám připojili.

Příběh Hynka

Přečtete si Hynkův příběh a podpořte jeho nákladnou léčbu a rehabilitaci. I málo znamená hodně.

V létě 2014 postihla rodinu Skůrovu tragická nehoda. Jejich dvouletý syn Hynek utrpěl úraz v bazénu, který byl natolik vážný, že došlo k poškození mozku v důsledku doby strávené pod vodou. První nepatrný oční kontakt zaznamenali rodiče až po dvou měsících. Po dalších dlouhých týdnech čekání na změnu jim lékaři oznámili, že je velká šance na normální život, a to až 80 procentní.

Ovšem k návratu do normálního plnohodnotného života čeká Hynka dlouhá cesta. Ke zlepšení jeho zdravotního stavu jsou potřebné specializované pobyty v lázních, speciální zdravotnické pomůcky a každodenní velmi nákladné cvičení a rehabilitace.

Pokud nejste zákazník GoMobil a chcete Hynka podpořit libovolnou částku, můžete tak učinit na webu www.konto-hynek.cz.

Jste skvělí!

Díky vám jsme mohli Hynkovi přispět částku 112 600 Kč.

Děkujeme, že jste podpořili dobrou věc.